Concert op de Zondagochtend – Een knipoog naar Carnaval

Zondag 16 februari a.s. is het weer zover! Voor de vijfde keer aan de vooravond van carnaval presenteert het Franz Pfanner Huis op park Klein Vink in Arcen een concert vol luchtige noten, van klassiek tot werelds, speels gebracht, met stukjes Limburgs in carnavaleske sfeer. Met een knipoog naar carnaval een bijzonder sfeervolle opmaat voor eenieder wiens voorkeur niet direct uitgaat naar een polonaise.

Voor de vertolking tekent dit jaar weer het Blaaskwintet Zuiderwind dat, na de succesvolle editie verleden jaar, hiervoor graag weer werd uitgenodigd. Het programma waarin we namen tegenkomen zoals Ferenc Farkas en Edvard Grieg, maar ook Edith Piaf, Dave Brubeck, de Beatles en daarnaast Frans Boermans, zal met haar Belgische tongval weer humoristisch aan elkaar worden gepraat door de klarinettiste van het ensemble, Michèlle Geerlings. De vocale inbreng, met op het programma melodieën van Frans Boermans, Frans Pollux en Rowen Hèze, is dit jaar van de uit Arcen geboortige Sjoerd Reutelingsperger.

 

Aanvang 11.30 uur

Entree 14 euro inclusief kopje koffie/thee tijdens de pauze

Reserveren mogelijk via plaatsbestellen@ziggo.nl of telefonisch 077-4732025